2. dvouměsíční zpráva

Dne 24. 1. 2018 pedagogická rada projednala a schválila 2. dvouměsícní zprávu, kterou jsme společně pod vedením pedagogické konzultantky vytvořili. Rekapitulujeme v ní naše aktivity v projektu za druhé dva měsíce (listopad - prosinec 2017). Zpráva je ke stažení kliknutím na tento odkaz.

Aktuální jídelní lístek Zpravodaj výchovné poradkyně č. 3 21.01.2020  |   V sekci Dokumenty / Školní dokumenty naleznete Zpravodaj výchvné poradkyně č. 2 - zpravodaj je určen zejména rodičům a žákům 9. ročníku a vycházejícím žákům, naleznete v něm informace k volbě studia na středních školách.