Festival pedagogické inspirace

Festival pedagogické inspirace je jedna z akcí, kterou zajišťuje projekt Pomáháme školám k úspěchu. Festival je postaven na osvědčeném konceptu "učitelé pro učitele", V průběhu dvou festivalových dnů si téměř 800 pedagogů z celé České republiky mohlo vybrat z více než 130 praktických dílen vedených pedagogy projektových škol a dalšími lektory.

Dílny byly zaměřeny jednak oborově, jednak na zastřešující témata. V nabídce tak byly dílny věnující se problematice komunikace, sebehodnocení, vnitřní motivace, integrace, třídnímu managementu, formativnímu hodnocení, vedení lidí apod. Skvěle zorganizovaná akce na ZŠ Kunratice umožňovala každému návštěvníkovi navštívit a aktivně se zapojit do čtyř dílen.

Z naší školy se akce účastnilo více jak 30 pedagogických pracovníků, kteří se dozvěděli mnoho zajímavého a také si mohli ledacos vyzkoušet. Skvělé bylo, že hlavním řečníkem úvodu akce a jednou z důležitých postav celé akce byla naše pedagogická konzultantka Jana Šulcová.

Reportáž z Festivalu můžete zhlédnout v hlavních televizních zprávách TV Barrandov dne 10.11.2017 v čase 32:35 až 34:35. Na záběrech najdete hned několik našich učitelek.

Aktuální jídelní lístek Krásné prázdniny 2020 přejí zaměstnanci školy 23.06.2020  |   Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. A také všem nám přejeme, aby příští rok proběhl bez uzavření škol. Všichni jsme si uvědomili, jak je pro nás škola důležitá a že ji opravdu m…