Na zkušené v naší partnerské škole ve Zdicích

V průběhu měsíce října se deset pedagogů včetně vedení školy jelo podívat do naší partnerské školy ve Zdicích. Hlavním cílem bylo shlédnutí hodin matematiky, která se zde vyučujuje pomocí matematiky prof. Hejného. Vedle toho jsme ale získali i další podněty, které budeme během listopadu analyzovat a zvážíme, nakolik je budeme přejímat a inspirovat se jimi.

Aktuální jídelní lístek Zpravodaj výchovné poradkyně č. 3 21.01.2020  |   V sekci Dokumenty / Školní dokumenty naleznete Zpravodaj výchvné poradkyně č. 2 - zpravodaj je určen zejména rodičům a žákům 9. ročníku a vycházejícím žákům, naleznete v něm informace k volbě studia na středních školách.