Nadace The Kellner Family Foundation věnovala knihy dětem z 8. ZŠ v Mostě


„Všichni řešíme, jak vzdělávat žáky na dálku. Situace přinesla a stále přináší mnoho problémů. Se svou pomocí přispěchala i nadace The Kellner Family Foundation, která podporuje maši školu již několik let prostřednictvím projektu Pomáháme školám k úspěchu.

V této době poslala nadace do školy „Knihonožku“. Tajemnou vílu, která žákům donesla na 250 knih. Mohou si je odnést domů a přečíst v době, kdy se čtení nemohou věnovat ve škole.

„Jsme za Knihonožku velmi vděční. Na škole se věnujeme čtenářství intenzivně, vedeme žáky ke čtení a je to znát."

„Většina dětí, když se začte, čte ráda a čtení je baví. Jen je třeba jim ukázat ke čtení cestu. Díky nadaci tak mohou děti číst i doma zajímavé knihy. Už se ale samozřejmě všichni těšíme na to, až se společně sejdeme ve škole“.

Starší články

Aktuální jídelní lístek Krásné prázdniny 2020 přejí zaměstnanci školy 23.06.2020  |   Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. A také všem nám přejeme, aby příští rok proběhl bez uzavření škol. Všichni jsme si uvědomili, jak je pro nás škola důležitá a že ji opravdu m…
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti