Nadace The Kellner Family Foundation věnovala knihy dětem z 8. ZŠ v Mostě

„Všichni řešíme, jak vzdělávat žáky na dálku. Situace přinesla a stále přináší mnoho problémů. Se svou pomocí přispěchala i nadace The Kellner Family Foundation, která podporuje maši školu již několik let prostřednictvím projektu Pomáháme školám k úspěchu.

V této době poslala nadace do školy „Knihonožku“. Tajemnou vílu, která žákům donesla na 250 knih. Mohou si je odnést domů a přečíst v době, kdy se čtení nemohou věnovat ve škole.

„Jsme za Knihonožku velmi vděční. Na škole se věnujeme čtenářství intenzivně, vedeme žáky ke čtení a je to znát."

„Většina dětí, když se začte, čte ráda a čtení je baví. Jen je třeba jim ukázat ke čtení cestu. Díky nadaci tak mohou děti číst i doma zajímavé knihy. Už se ale samozřejmě všichni těšíme na to, až se společně sejdeme ve škole“.

Aktuální jídelní lístek Krásné prázdniny 2020 přejí zaměstnanci školy 23.06.2020  |   Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. A také všem nám přejeme, aby příští rok proběhl bez uzavření škol. Všichni jsme si uvědomili, jak je pro nás škola důležitá a že ji opravdu m…