Setkání vedení projektových škol nad dalším zlepšováním výuky

Ve dnech 10. - 12. 1. 2018 se vedení projektových škol setkalo s cílem, přemýšlet, jak prostřednictví stanovování cílů dle potřeb žáků. Setkání mělo částečně náboj školení, částečně sdílení a částečně společné tvorby dalších strategií. Setkání bylo náročné, ale velmi plodné a podnětné. Impulsy z něj zcela jistě využijeme při zlepšování naší pedagogické práce a při pomáhání všem dětem, aby se učili s radostí a dle svých možností.

Aktuální jídelní lístek Zpravodaj výchovné poradkyně č. 3 21.01.2020  |   V sekci Dokumenty / Školní dokumenty naleznete Zpravodaj výchvné poradkyně č. 2 - zpravodaj je určen zejména rodičům a žákům 9. ročníku a vycházejícím žákům, naleznete v něm informace k volbě studia na středních školách.