Získání ocenění

Naše škola získala jako jediná v Ústeckém kraji podporu Nadace The Kellner Family Foundation manželů Kellnerových. Tato podpora bude činit během pěti let celkem cca 7 milionů korun na zkvalitňování pedagogické práce a nákup pomůcek. Cílem podpory je to, aby se každé dítě učilo naplno a s radostí. Podpora bude čerpána od začátku školního roku 2017/2018. Zisk této podpory je pro nás velkým úspěchem i oceněním práce školy, neboť nadace si vybírala z mnoha velmi kvalitních škol. Těšíme se na to, že se budeme dále rozvíjet, abychom poskytovali dětem co nejlepší vzdělání. Více informací naleznete na webových stránkách http://www.kellnerfoundation.cz/pomahame-skolam-k-uspechu/ .

Roman Ziegler, ředitel školy a kolektiv pracovníků školy

Aktuální jídelní lístek Zpravodaj výchovné poradkyně č. 3 21.01.2020  |   V sekci Dokumenty / Školní dokumenty naleznete Zpravodaj výchvné poradkyně č. 2 - zpravodaj je určen zejména rodičům a žákům 9. ročníku a vycházejícím žákům, naleznete v něm informace k volbě studia na středních školách.