Projekt Zůstaňte s námi po škole

Zůstaňte s námi po škole aneb Rozvoj kompetencí žáků v Ústeckém a Karlovarském kraji

Číslo projektu: CZ.02.3.61/0.0/16_012/0000615

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Výzva číslo: 02_16_012 pro Gramotnosti v prioritní ose 3 OP

Doba realizace: 01. 02. 2017 - 31. 01. 2020 (36 měsíců)

Projekt je zaměřen na cílenou podporu žáků s cílových skupin v oblasti extrakulikulárních aktivit v prostředí dvou středních a 12 základních škol v Ústeckém a Karlovarském kraji. Na všech školách se vzdělávají a budou tedy zapojeni žáci ze socio - ekonomicky znevýhodněného a kulturně odlišníého prostředí, kteří budou mít na výběr ze šesti klíčových aktivit. Naše škola je spolupracující školou. V rámci projektu otevřeme dva kluby Buď on-line a Kroužek fyzické a psychické zdatnosti.

Aktuální jídelní lístek Výtěžek Tříkrálové sbírky 17.01.2020  |   Letos se na Tříkrálové sbírce v Mostě vybralo celkem 123.353,- z toho naše škola s pokladničkou číslo nošenou "králem" - panem učitelem Kratochvílem vykoledovala krásných 2.348,-. Všem dárcům srdečně děkujeme za příspěvek pro potřebné.