Informace o projektu

06.12.2018 09:04

Naše škola se zapojila do projektu Učíme se podnikavosti. V rámci projektu vznike Centrum kolegiální podpory, které se bude zabývat rozvojem podnikavosti u žáků základních škol.

Cílem projektu je obecně zlepšit kvalitu vzdělávání v dané oblasti a zvýšit jeho schopnost podporovat konkurenceschopnost ekonomiky ČR. Tohoto cíle bude dosaženo vybudováním odborné platformy 42 center kolegiální podpory s kvalifikovanými pedagogickými pracovníky, kteří budou schopni efektivně sdílet a předávat své zkušenosti v oblasti podpory podnikavosti žáků základních škol. Jádrem projektu je tedy sdílení zkušeností mezi učiteli 1. a 2. stupně ZŠ s možností využívat praktické unikátní materiály vycházející z vědecky ověřených postupů a metod.

Projekt: Učíme se podnikavosti, reg.č CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000560

Realizátor: Schola Empirica, z.s., Blatnická 25, Praha 2

Termín realizace: 1.1.2018 – 31.12.2020

Spolupracující organizace – seznam dosud zapojených škol:

Aktuální jídelní lístek Krásné prázdniny 2020 přejí zaměstnanci školy 08.07.2020  |   Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. A také všem nám přejeme, aby příští rok proběhl bez uzavření škol. Všichni jsme si uvědomili, jak je pro nás škola důležitá a že ji opravdu m…